2019

Prázdninové zalévání lípy

05.07.2019 - Mistrovství České republiky kategorie dorost - Svitavy

Jednotlivci - střední dorost: MATĚJ ŠPRINGL 6. místo.  Běh na 100m s překážkami 7. (18,97), dvojboj (16,43).

Matěj vybojoval i přes zdravotní problémy vynikající umístění. Měl stejný počet bodů jako 5., ale horší čas na stovce.

30.06.2019 - Nátěr kalu

27.06.2019 - Údržba kalu a okolí

22.06.2019 - Ukončení sezóny - hasičský kroužek

21.-22.06.2019 - Krajské kolo PLAMEN - Mladá Boleslav

Hrdlořezy - starší děti: 12.místo

Jednotlivci - střední dorost: MATĚJ ŠPRINGL 1. místo a vybojoval si postup na Mistrovství ČR.

Podpora z Nadace Agrofert

18.06.2019 - Ukázky a trénink na škole v přírodě - Drhleny

16.06.2019 - Boleslavský pohár - Chotětov

Muži A: 3.místo (29,89 s)

15.06.-16.6.2019 - Krajská soutěž v požárním sportu - Kutná Hora

Matěj Špringl (vypůjčen družstvem z Dneboha) postoupil na MČR.

15.06.2019 - Dračí lodě

Hrdlodraci: 7.místo Hrdlodračice: 4.-5.místo Hrdlodráčata: 4.místo

05.06.2019 - Oslavy 140 let SDH Bukovno - Bukovno

Požární útok: děti - 1. místo, muži B - 7. místo.

https://sdh-hrdlorezy.rajce.idnes.cz/8.6.2019_oslava_140.let_SDH_Bukovno

02.06.2019 - IV. kolo Plamene 2018/2019 - Kochánky

Starší děti - Hrdlořezy celkově zvítězily ve hře PLAMEN 2018/19 a postupují do krajského kola,

které se uskuteční 21. a 22.6. na atletickém stadionu v MB. Přijďte je podpořit a povzbudit.

Mladší děti - Hrdlořezy obsadily celkové 2. místo!!!

Požární útok Požární útok CTIF
Mladší: 3. místo (31,62 s) Mladší: 4. místo (220,60 s)
Starší: 5. místo (32,58 s) Starší: 5. místo (177,96 s)

02.06.2019 - Požár lesního porostu nad Dubovicí

01.06.2019 - Požární útoky - Březovice

Mladší 1: 1. místo (31,53 s) Starší:     1. místo (34,82 s)
Mladší 2: 3. místo (45,55 s) Muži B:    6.místo (35,95 s)

01.06.2019 - Okresní kolo - dorost - Kochánky

Střední dorost: Matěj Špringl 1. místo. Vybojoval si postup do krajského kola.

25.05.2019 - Třikrát 3. místo!!!

Český pohár 100 m s překážkami - Ostrava: Matěj Špringl 3. místo (17:09), finalový běh 3. místo

Boleslavský pohár - Bechov: muži  3. místo (26:00),  proud Honza 23:20!

17. - 19.05.2019 - Boží Dar od Ježíška

18.05.2019 - Brigádní sobota se zážitky u hájovny

08.05.2019 - Výlet aneb labyrinty Loučeň, ZOO Chleby a bazén v Boleslavi

https://sdh-hrdlorezy.rajce.idnes.cz/08.05.2019_-_Jarni_vylet/

02.05.2019 - Český pohár 2019, 100 m s překážkami - Třebíč

Matěj Špringl - 8.místo (17,83) - střední dorostenci

01.05.2019 - Školení řidičů referentských vozidel

01.05.2019 - První letošní trénink s vodou!!!

30.04.2019 - Čarodějnické setkání a pálení

28.04.2019 - Český pohár 2019, 100 m s překážkami - Praha - Radotín

Matěj Špringl - 62.místo (39,51) - střední dorostenci

27.04.2019 - III. kolo Plamene 2018/2019 - Mnichovo Hradiště 

Štafeta 400 m CTIF Štafeta 4x60 metrů
Mladší: 5. místo (99,41 s) Mladší: 5.místo (70,06 s)
Starší: 1. místo (69,16 s) Starší: 1. místo (46,49 s)

Taktická a sportovní příprava na III. kolo Plamene, 26.4. na hasičáku

 

25.04.2019 - Odvoz elektroodpadu k recyklaci

13.04.2019 - Sběr starého železa, papíru a elektroodpadu

 

06.04.2019 - Závod dorostu v běhu na 100 m - Jablonec nad Nisou 

Matěj Špringl - 3.místo (17,23) - střední dorostenci

24.03.2019 - Český halový pohár 60 m - Jablonec nad Nisou - mladší děti

ml.dívky: Míša Hanusová 80.(20,79) Eliška Horynová 94.(21,85)

Eliška Maršálková 135.(32,18) Ester Kardošová 136.(32,21) Lucka Bačinová 140.(33,41)

ml.chlapci: David Hofmann 13.(15,52) a Dan Fait 146.(33,63)

http://www.firetv.cz/

23.03.2019 - Český halový pohár 60 m - Jablonec nad Nisou - starší děti

st.chlapci: Láďa Štěpánek 39.(14,19) Honza Bělský 114.(16,31)

Honza Fait 128.(16,60) Griša Shevchuk 150.(17,54)

st.dívky: Lucka Kardošová 105.(15,16) Gabča Hanusová 120. (15,55)

https://sdh-hrdlorezy.rajce.idnes.cz/23.03.2019_-_Jablonecka_hala_-_60m_-_starsi

http://www.firetv.cz/

23.03.2019 - Malý sběr v "DEVÍTCE"

23.03.2019 - Odborná příprava - letiště Mnichovo Hradiště

22.02.2019 - Hasičský ples 

21.02.2019 - Požár komínu, Důl č.p. 86

16.02.2019 - II.kolo Plamene 2018/2019 - Štafeta dvojic a Memoriál B.Buriánka

Starší: 1.místo

Mladší: 2.místo

Uzlování:  Mladší: 3.místo, Jednotlivci: Mladší: David Hofmann 1.místo, Dorost: Matěj Špringl 2.místo

12.01.2019 - Valná hromada sboru

 

 
© www.sdhhrdlorezy.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist